Виготовлення та монтаж рекламних металоконструкцій

Виробництво зовнішньої реклами неможливе без металоконструкцій і будь-який якісний рекламоносій повинен мати в своїй основі міцний і надійний каркас, який в подальшому повинен бути грамотно встановлений на узгодженому заздалегідь місці.

Якість монтажу металоконструкцій не менш важлива, ніж якість самих конструкцій, тому що тільки в цьому випадку можна гарантувати експлуатаційну надійність рекламного об’єкта в цілому. Дане правило поширюється на будь-яку металоконструкцію, яка вимагає для свого правильного функціонування виконання спеціальних заходів по своєму закріпленню на робочому місці.

Розглянемо декілька варіантів виготовлення та монтажу рекламних металоконструкцій для розміщення банерів.

Виготовлення та монтаж рекламних металоконструкцій

  1. Монтаж банера може виконуватись на металеву раму. Зазвичай для виготовлення таких рам ми використовуємо профільну квадратну трубу 20х20х2мм. Проте необхідний матеріал може бути підібраний безпосередньо під потреби та місце монтажу.  Рекламна металоконструкція зварюється, шліфується та грунтується або фарбується в потрібний колір. Після виготовлення рама закріплюється на поверхні за допомогою анкерів необхідного розміру. Сам же банер при цьому кріпиться до рами за допомогою стяжок або мотузки.
  2. Монтаж банера з проклейкою та люверсами за допомогою дюбель-цвяхів або саморізів. При такому варіанті монтажу банерне полотно кріпиться одразу на поверхню.
  3. Монтаж банера з проклейкою (без люверсів) за допомогою дюбель-цвяхів або саморізів.
  4. Монтаж банера без проклейки та без люверсів методом натягування на дерев’яний каркас. При такому монтажі банер прикріплюється до рами за допомогою будівельних скоб (степлером).

Рекламно-виробнича агенція ” СОРОКА” пропонує повний спектр послуг, як по виробництву, так і монтажу металоконструкцій. Фахівці компанії виконають монтаж будь-яких металоконструкцій.

Поділитись