Промо-одяг — незамінна частина рекламної кампанії

Промо-одяг — підвищення результативності від проведення промо-акцій

Скільки разів ми бачили як промоутери проводять роздачу листівок? Мабуть, багато. А тепер згадайте скільки разів Ви помічали промоутера в унікальному промо-одязі. Ви звернули на нього увагу? Можливо, запам’ятали, який логотип або напис був нанесений на промо-одяг? Якщо промо-одяг був унікальним і цікавим, то скоріш за все Ви таки звернули на нього увагу.

Про що ми хочемо розповісти Вам. Використання промо-одягу (або ростових ляльок) під час роздачі листівок підвищує увагу перехожих та сприяє впізнаваності Вашого бренду або товару. Більш того, промоутер в промо-одязі сприймається перехожими не просто як людина, яка нав’язує вам якусь промо-макулатуру. Промо-одяг створює правильний образ промоутера, який є представником Вашої компанії.

Крім того промо-одяг дозволяє використати додаткову рекламну площу, адже на футболки або накидки, в яких промоутери проводять роздачу листівок, можна нанести логотип, назву або будь-який інший текст. І навіть якщо промоутер не вручив листівку — перехожі побачать написи на промо-одязі.

Отже, як ми бачимо — використання промо-одягу під час проведення роздач листівок в Хмельницькому або проведення анкетування підвищує загальну кількість людей, охоплених даною промо-акцією.

Поділитись