Опитування як спосіб реклами Вашого продукту

Розглянемо короткі визначення термінів «опитування» та «анкетування«.

Опитування — це один з методів збору інформації. Суть опитування полягає в задаванні респонденту запитань, відповіді на які дозволять дослідникам отримати відомості, завдяки яким і вимірюяться рівень громадської думки.

Опитування можуть проводитися в усній формі, у вигляді інтерв’ю, анкетування і т.д.

Анкетування — вид опитування, що проводитсья для збору інформації в ході певного дослідження.

Сьогодні ми поговоримо про те, як використовувати опитування для реклами Вашого продукту.

Будь-яке опитування складається з запитань. Запитання повинні бути логічними, короткими, конкретними і т.д. Але як нам використати просте опитування у вигляді анкетування для реклами нашого товару або послуги?

Ми приведемо приклад одного з опитувань, яке ми проводили для однієї політичної партії в ході її передвиборчої програми. В анкеті було одне запитання та всього 3 варіанти відповідей. Виглядала анкета наступним чином:

Запитання: Якби вибори проводилися уже в кінці цього тижня, за яку політичну партію Ви б віддали Ваш голос?

Варіант 1. Партія А.

Варіант 2. Партія В.

Варіант 3. Партія С.

Звичайно, перші два варіанти відповіді — це назви двох відомих політичних партій. А от третій варіант — це політична партія, яка замовила дану акцію. Тобто, в одному списку з сильними політичними гравцями стояла наша не дуже популярна партія.

Після проходження анкетування більшість респондентів запитувала чи дійсно Партія С йде на вибори, як можна дізнатися про програму цієї партії, хто йде у списку даної політсили і т.д. Звичайно, наші промоутери знали відповіді на всі ці питання та могли надати всю необхідну інформацію. В такий спосіб за час проведення цієї акції нам вдалося донести великій кількості населення потрібну інформацію. При цьому відсоток відмов від проходження анкетування був суттєво меншим, ніж відсоток відмов від спілкування з агітатором.

Цим прикладом ми хотіли показати як завдяки опитуванню можна рекламувати свій продукт.

Також ми готові розробити та провести опитування, анкетування та інші BTL-акції в Хмельницькому.

Поділитись