Рекламно-виробнича компанія “Сорока” пропонує:

 • дизайн поліграфії (візиток, флаєрів, буклетів та ін.);
 • дизайн широкоформату (банерів, банерної сітки, оракалу та ін.);
 • WEB-дазайн;
 • розробка логотипів та фірмового стилю.
Заповніть контактну форму – ми перетелефонуємо:

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Телефон (обов'язково)


  Друкована реклама – це найпоширеніша форма реклами в усьому світі. Це пояснюється тим, що друкована рекламна продукція з’явилася дещо раніше інших видів реклами і є одним з простих способів донести інформацію про товар або послугу до споживача. Це наочно демонструє історія реклами та рекламні бюджети як Хмельницького так і інших міст України.

  Друкована реклама разом із зовнішньою рекламою послужили моделлю для багатьох інших видів реклами. При бурхливому розвитку нової реклами, такий як реклама в інтернеті або ЗМІ, друкована реклама не втратила своєї актуальності і займає значну частку витрат у рекламних бюджетах хмельницьких компаній.

  Особливостями даного виду реклами є: відносна дешевизна і досить короткий термін виготовлення. Наприклад, звичайне газетне оголошення може з’явитися вже на наступний день після його розміщення, деякі носії (наприклад, настінні календарі) забезпечують досить тривалий рекламний контакт після отримання. Перегляд газетної і журнальної реклами займає всього близько 1 сек, саме тому в такій рекламі вкрай ефективним є застосування ілюстрацій. Важливо пам’ятати, що ілюстрація повинна точно відповідати рекламованого товару і тексту рекламного оголошення.

  Заповніть контактну форму – ми перетелефонуємо:

   Ваше ім'я (обов'язково)

   Телефон (обов'язково)

   Дизайн